KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491157
nr 1349 1157
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kanalmotiv. Olja på pannå, 40x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:35:44
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr